Glasurit Classic Expo 2019

Pro všechny fandy, příznivce i majitele historických automobilů a motocyklů připravujeme již 2. ročník prodejní výstava GLASURIT CLASSIC EXPO, která se uskuteční na pražském výstavišti PVA v Letňanech, ve dnech 8. - 10. listopadu 2019.

Glasurit Classic Expo představí fanouškům historických vozidel překrásné exponáty a bohatý doprovodný program. K vidění bude přes 100 exponátů z řad historických automobilů a motocyklů. Chybět nebudou ani prodejci distorických vozidel, náhradních dílů, příslušenství, literatury a třeba i sběratelských modelů.

V roce 2019 se budeme věnovat mimo jiné těmto tématům

Významná jubilea domácí i zahraniční motoristické scény

Prezentace klubů a pořadatelů akcí

Concours d'Elegance

Cars Art Design

Motoristická burza

Stylová kavárna, promítání filmů, živá hudba

Budeme velmi potěšeni, pokud nám pomůžte připravit zajímavou a pěknou výstavu, například zapůjčením clastního historického vozu, nebo alespoň propagací výstavy Classic Expo mezi vašimi přáteli.

Pro nekomerční vystavovatele, jako jsou jednotliví sběratelé, kluby nebo motoristická muzea, budou mít výstavní plochu zdarma.

Obchodníci a klasičtí "burziáni" budou moci nabízet své obchodní zboží za mírný poplatek po celé tři dny v krytých a temperovaných halách, chráněni před případnou nepřízní počasí.

Více informací získáte na www.classicexpo.cz

Zde pár obrázků z 1.ročníku v roce 2018

DSC4700
03
05
11
20
22
7D4A6838
LS15808
LS15837
LS16784