Motoristické plakáty z Autocultury

AUTOCULTURA  vydala v letech 2016 / 2017 nové kolekce plakátů k několika motoristickým ikonami, jako například Škoda 1000 MBX, VW Boruk, Porsche 911 nebo Ayrton Senna.

Tags:

AUTOCULTURA-NEWPOSTERs FORJAMES!

NEWs AUTOCULTURA HUNT and HESKET 

Všechno nejlepší k narozeninám James Hunt.
James Simon Wallis Hunt 29. srpna 1947 - 15. června 1993 byl britským závodním jezdcem, který vyhrál mistrovství světa Formule 1 v roce 1976. Ahoj vyhrál Chamionship s McLarenem, ale milujeme HESKETCH!

Happy Birthday James Hunt.
James Simon Wallis Hunt 29 August 1947 – 15 June 1993 was a British racing driver who won the Formula One World Championship in 1976. Hi won Chamionship with McLaren but we love HESKETCH !

Tags:

AUTOCULTURA DERBY | propozice

 PROPOZICE ZDE!
Tento na první pohled nic neříkající název skrývá velmi zajímavou akci, pořádanou Autoculturou pro děti a jejich nadšené rodiče.

Tags:

Plakáty od Autocultury

AUTOCULTURA  vydala  kolekci plakátů k několika motoristickým výročím tohoto roku.

Tags:

Dejte si nás na monitor

Pro všechny naše příznivce jsme připravili grafiku Autocultura 2017 na pracovní plochu vašeho monitoru.

Stačí jen otevřít a uložit jako pozadí.

Tags:

Glasurit Classic Expo 2019

Pro všechny fandy, příznivce i majitele historických automobilů a motocyklů připravujeme již 2. ročník prodejní výstava GLASURIT CLASSIC EXPO, která se uskuteční na pražském výstavišti PVA v Letňanech, ve dnech 8. - 10. listopadu 2019.

Glasurit Classic Expo představí fanouškům historických vozidel překrásné exponáty a bohatý doprovodný program. K vidění bude přes 100 exponátů z řad historických automobilů a motocyklů. Chybět nebudou ani prodejci distorických vozidel, náhradních dílů, příslušenství, literatury a třeba i sběratelských modelů.

Tags:

Autocultura DERBY

REGISTRUJTE SE ONLINE - PROPOZICE ZDE! Více informací čtěte uvnitř tohoto článku! Tento na první pohled nic neříkající název skrývá velmi zajímavou akci, pořádanou Autoculturou pro děti a jejich nadšené tatínky.

Autocultura otevřela výstavu svých plakátů.

Automobilový designer a zakladatel agentury AUTOCULTURA, Michal Kačmár uspořádal v mladoboleslavské kavárně "Škoda nezajít" na Staroměstském náměstí, výstavu svých motoristicky zaměřených plakátů, vyrobených pod hlavičkou Autocultury.

Tags:

50 let Škoda 1000 MBX

Padesáté výročí počátku výroby letos oslavuje i český sportovní automobil, dvoudveřová Škoda 1000 MBX. A právě AUTOCULTURA již mnoho let spolupracuje s majiteli těchto elegantních vozů a pořádá pro ně různé zážitkové akce, jako dálkové maratóny nazývané Let eMBéiXů,

Naši partneři