Glasurit Classic Expo 2019

Pro všechny fandy, příznivce i majitele historických automobilů a motocyklů připravujeme již 2. ročník prodejní výstava GLASURIT CLASSIC EXPO, která se uskuteční na pražském výstavišti PVA v Letňanech, ve dnech 8. - 10. listopadu 2019.

Glasurit Classic Expo představí fanouškům historických vozidel překrásné exponáty a bohatý doprovodný program. K vidění bude přes 100 exponátů z řad historických automobilů a motocyklů. Chybět nebudou ani prodejci distorických vozidel, náhradních dílů, příslušenství, literatury a třeba i sběratelských modelů.

Tags:

Motoristické plakáty z Autocultury

AUTOCULTURA  vydala v letech 2016 / 2017 nové kolekce plakátů k několika motoristickým ikonami, jako například Škoda 1000 MBX, VW Boruk, Porsche 911 nebo Ayrton Senna.

Tags:

PF 2019

Vážení přátelé,

děkujeme všem, kteří nám zaslali své přání PF 2019

a přejeme vám všem i mnoho pracovních i osobních úspěchů v roce 2019

a samozřejmě především i hodně zrdaví a štěstí.

Současně se omlouváme všem, jejichž PF 2019 jsme zde nestihli uveřejnit.

Tags:

AUTOCULTURA DERBY | propozice

 PROPOZICE ZDE!
Tento na první pohled nic neříkající název skrývá velmi zajímavou akci, pořádanou Autoculturou pro děti a jejich nadšené rodiče.

Tags:

AUTOCULTURA-NEWPOSTERs FORJAMES!

23.6.2018 AUTOCULTURA představí novú sadu plakátu FOR JAMES HUNT, štýlově na Autodromu MOST, kde cez víkend 23 –24.6.2018 proběhne THE MOST HISTORIC GRAND PRIX . Součastí závodního víkendu proběhne aj FIA Masters Historic Formula One Championship - závody historických Formule 1.

Tags:

Dejte si nás na monitor

Pro všechny naše příznivce jsme připravili grafiku Autocultura 2017 na pracovní plochu vašeho monitoru.

Stačí jen otevřít a uložit jako pozadí.

Tags:

Plakáty od Autocultury

Motoristická agentura AUTOCULTURA  vydala v roce 2016 kolekci plakátů k několika motoristickým výročím tohoto roku.

Tags:

Autocultura otevřela výstavu svých plakátů.

Automobilový designer a zakladatel agentury AUTOCULTURA, Michal Kačmár uspořádal v mladoboleslavské kavárně "Škoda nezajít" na Staroměstském náměstí, výstavu svých motoristicky zaměřených plakátů, vyrobených pod hlavičkou Autocultury.

Tags:

Autocultura DERBY

REGISTRUJTE SE ONLINE - PROPOZICE ZDE! Více informací čtěte uvnitř tohoto článku! Tento na první pohled nic neříkající název skrývá velmi zajímavou akci, pořádanou Autoculturou pro děti a jejich nadšené tatínky.

Naši partneři