Již od prvního ročníku Legend vystavuje AUTOCULTURA ve spolupráci s Porsche Classic Clubem ČR klasické sportovní a závodní automobily Porsche, doplněné o zajímavé sportovní vozy VW se vzduchem chlazenými motory.

Porsche Classic Club ČR je nejstarším klubem majitelů sportovních automobilů Porsche v ČR (založen v roce 1985) a je také pořadatelem největšího porsche setkání, pořádaného každoročně první víkend v září přímo v rodišti Ferdinanda Porsche, Liberci – Vratislavicích nad Nisou.

Letos je výstava Porsche na legendách věnována 50. výročí počátku sériové výroby modelu Porsche 911 Targa a tak zde návštěvníci uvidí několik různých verzí tohoto modelu Porsche 911 Targa, podle různých roků výroby. Nebude zde ale pouze výstava tohoto modelu. Členové a přátelé Porsche Classic Clubu ČR zde vystaví i další typy klasických modelů sportovních vozů Porsche, jako jsou Porsche 356, 911, 912, 914, 924, 928, 944 atd., a to samozřejmě nejen ve verzi Targa, ale i v provedení Coupé nebo Cabriolet.
Tak, jako i v minulých letech, nebude v expozici chybět i několik zajímavých závodních automobilů Porsche z jejich nedávné závodní minulosti, ale i aktuální současnosti.

Více informací najdete na: www.porsche-club.cz